3 ulubione aplikacje, które urozmaicą twoje posty w mediach społecznościowych

Bez względu na to, czy prowadzisz profile w social mediach hobbystycznie, czy jest to część budowania twojej marki osobistej, jestem pewna, że prezentowane tutaj narzędzia uatrakcyjnią twoją działalność.

Dzielę się z wami moimi ulubionymi aplikacjami, które nawet z najzwyklejszego zdjęcia uczynią unikatową kompozycję.

Przedstawione aplikacje używam w systemie iOS i w nim są przeze mnie przetestowane. Jeżeli posiadasz telefon z systemem Android, będę wdzięczna za informację w komentarzu czy są dostępne w tym systemie lub jakie ich odpowiedniki polecasz.

1. Werble

To mój numer jeden, jeśli chodzi o tworzenie postów, relacji w formie wideo lub gif, przy użyciu własnych zdjęć. Aplikacja posiada mnóstwo darmowych animacji, którymi możemy ubogacić nasze zdjęcie przekształcając je w ciekawe kompozycje wideo lub gif.

Dodatkowo aplikacja pozwala na zaawansowane modyfikowanie efektów, przez co wybrane elementy można ustawiać pod najbardziej pasującym do zdjęcia kątem.

2. Unfold

Uwielbiam tę aplikację za jej przejrzyste i minimalistyczne szablony. Wybiera się je w sposób intuicyjny, ilość darmowych szablonów jest wystarczająca, aby utworzyć jasną, inspirującą grafikę z własnym zdjęciem lub nagraniem wideo. Aplikacja pozwala również na wybranie teł oferowanych przez program, dodanie napisów i modyfikowanie ich w zależności od potrzeby.

3. Spark Post

Biorąc pod uwagę pełną, komputerową wersję programu Adobe, która dodatkowo jest płatna, aplikacja na telefon jest całkowicie darmowa i oferuje bardzo szeroki zakres usług. Od pustego edytora po stworzenie animowanego plakatu, grafiki, którą możemy umieścić w mediach społecznościowych i to w bardzo szybki sposób.

Do wyboru mamy sporą ilość szablonów, które możemy edytować w zależności od potrzeb, przekładać komponenty i dodawać animacje. Można również w łatwy sposób usunąć logo firmy Adobe, wystarczy w nie kliknąć i wybrać odpowiednią komendę.

Mam nadzieję, że zainspirowałam was do bawienia się kreatywnością przy pomocy powyższych aplikacji. Pochwalcie się koniecznie efektami i oznaczcie mnie, żebym mogła na bieżąco je widzieć :)

Ten wpis okazał się pomocny? Zostaw komentarz!

Strona główna   Wróć do działu: narzędzia

4 Comments

 1. Wariatka_among_book 18 sierpnia 2018 o 12:42

  Bardzo dziękuję za wpis :)

 2. adgamszokrok 18 sierpnia 2018 o 13:04

  Świetny pomysł z serią postów inspiracyjnych dla innych blogerów… ja wprawdzie blogerem nie jestem (chociaż bloga mam od jakich 4 lat tyle że nie mogę się zmotywować by tam pisać) ale polubiłam instagram i powoli tam się rozkręcam może z czasem i blog wkradnie się w moje łaski 😍

 3. Ola Wolna 20 sierpnia 2018 o 23:39

  Nigdy nie słyszałam o Werble, może kiedyś wypróbuję, bo efekty, które pokazałaś naprawdę mi się podobają. Dużo korzystam z Unfold, chociaż nie podoba mi się, że aplikacja stała się tak popularna i w zasadzie większość stories zlewa mi się w jedno. Najśmieszniejsze jest to, że na początku byłam strasznie oporna co do tej nowej funkcji instagrama, a jednak :)

  Pozdrawiam!

 4. Nina 16 maja 2020 o 10:54

  bardzo fajny wpis :)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *