3 wyjątkowe blogi, które warto śledzić

W tym roku po raz pierwszy przystępuję do akcji Share Week 2020, w której przedstawię wam moich trzech blogowych ulubieńców. Autorem inicjatywy jest Andrzej Tucholski, a celem całego przedsięwzięcia jest stworzenie listy wartościowych, docenionych przez czytelników blogerów i blogerek.

Blogi o tematyce literackiej, które warto śledzić:

Poligon Domowy

Na blogu Kasi znajdziecie mnóstwo ciekawych i wartościowych propozycji czytelniczych nie tylko dla starszych, ale i dla najmłodszych. Dodatkowo znajdziecie u niej pomysły, jak interesująco spędzać czas z rodziną, inspiracje prezentowe na różne okoliczności, propozycje ciekawych wydarzeń kulturalnych.


unSerious

Sylwia jest autorką wyzwania Czytam postapo z unSerious.pl, w którym poznajemy ciekawe propozycje czytelnicze związane z literaturą dystopijną. Tworzy interesujące wpisy o literaturze nie tylko na blogu, lecz również na Instagramie, Facebooku oraz Twitterze.


Wielki Buk

Olga jest twórczynią najpopularniejszego w Polsce wyzwania książkowego: Wielkobukowego Bingo. Tworzy nie tylko ciekawe i rzetelne recenzje, lecz również prowadzi kanał na YouTube o tej samej nazwie. Każdej środy prezentuje propozycje bezsennych lektur, które zadowolą każdego miłośnika grozy.


Mam nadzieję, że zainspirują Was moje polecenia. Chętnie dowiem się, jakie blogi Wy polecacie :)

Więcej o Share Week 2020, jak i wszelkie instrukcje dostępne są TUTAJ.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *