CZYtoMAJ

CZYtoMAJ

#CZYtoMAJ to akcja mająca na celu zachęcenie do czytania książek na wiosnę oraz stworzenie biblioteczki dla osób potrzebujących.

Do inicjatywy zapraszamy blogerów, instagramerów i vlogerów, ale przede wszystkim czytelników! Zachęcamy do dzielenia się z innymi recenzjami wartościowych książek. Pokażmy, że warto czytać i pomagać! Bez względu na to czy jest to kryminał, obyczajówka, romans, fantastyka czy erotyk!

A kiedy po nie sięgnąć, jak nie w maju?

Każde 10 osób, które zgłosi się do akcji poprzez formularz to 1 książka dla potrzebujących przekazana przez wydawnictwa będące naszymi partnerami.

Jak wziąć udział?

  1. Wybierz książkę, którą przeczytałeś/aś i chcesz polecić.
  2. W dniach 1-31 maja opublikuj na swoich mediach społecznościowych (do wyboru: Facebook/Instagram/Youtube/Twitter) okładkę chociaż jednej książki z hasztagiem #CZYtoMAJ (np. Biorę udział w akcji: #CZYtoMAJ)
  3. Podaj pełny tytuł polecanej książki, autora i oznacz wydawnictwo.
  4. Będzie super jeśli napiszesz krótką opinię o tej książce.
  5. Wypełnij poniższy formularz:

Uwaga: Dane użyte do wypełnienia formularza służą wyłącznie do celów statystycznych, oraz by obliczyć ILE KSIĄŻEK zostanie przeznaczonych dla potrzebujących. Przypominamy: 10 osób biorących udział to 1 książka dla wyposażenia biblioteczki osób potrzebujących przekazana przez wydawnictwa będące naszymi partnerami.

Zaznacz powyższe pole
Wybierz na jakim medium społecznościowym pojawi się polecenie książki w ramach akcji CZYtoMAJ
Jeżeli w mediach społecznościowych istniejesz pod konkretną marką, możesz tutaj napisać nazwę swojego profilu (to pole nie jest obowiązkowe)
Im więcej osób weźmie udział w akcji, tym większą biblioteczkę książkową uda nam się zbudować. Dlatego będzie nam miło, jeśli podasz informację o tej akcji dalej. Zachęcamy do udostępniania w mediach społecznościowych i wśród znajomych.

🌻🌺🌻🌺🌻🌺🌻🌺🌻
Jako organizatorzy nie otrzymujemy z tytułu akcji żadnego wynagrodzenia, ma ona dla nas charakter woluntarny. Jeżeli chcesz nas wesprzeć, uważasz, że warto nam w jakikolwiek sposób podziękować, będzie nam niezmiernie miło jeśli polubisz nasze profile w sieci:
Poligon domowy:
Facebook: Poligon Domowy
Instagram: https://www.instagram.com/poligondomowy/
Blog: https://poligondomowy.pl

opowiemci:
Facebook: Opowiemci
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCWt-HaNe0imyqThwR-KG2Yw
Instagram: https://www.instagram.com/opowiem_ci/
💛💛💛💛💛💛💛💛💛