Rashmi Sirdeshpande “Dobre wieści” wyd. Insignis

Tytuł: Dobre wieści
Autorka: Rashmi Sirdeshpande
Przekład: Katarzyna Dudzik
Wydawnictwo: Insignis
Liczba stron: 159
Okładka: Miękka
Rok wydania: 2021
Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Insignis

Moja nadzieja ma silne podstawy: To nasze bystre umysły, to niezłomny ludzki duch, a przede wszystkim to zaangażowanie młodych ludzi, gdy pozwala im się działać.

Dobre Wieści

Ostatnie lata zdecydowanie przodują w ilości negatywnych informacji, które są nam na co dzień dostarczane. Choroby, krachy gospodarcze, konflikty zbrojne, katastrofy ekologiczne nie schodzą z nagłówków gazet. Na ratunek przychodzi Rashmi Sirdeshipande, z wykształcenia prawniczka obecnie zajmująca się pisaniem książek popularnonaukowych, również tych dla najmłodszych.

Dobre Wieści

Książka Dobre Wieści została napisana nie w celu umniejszenia wagi problemów, lecz by dać człowiekowi choć kilka powodów do obudzenia w sobie odwagi i motywacji do działania. Ponieważ tam, gdzie pojawia nadzieja, rozwija się kreatywność i pragnienie zmian.

Nie oglądaj się za siebie. Jeśli masz pomysł, po prostu zacznij go realizować; Nikt nie będzie na Ciebie czekał ani podpowiadał Ci, co masz robić. Zabierz głos i upewnij się o to, co uważasz za słuszne.

Dobre Wieści

Autorka przedstawia czytelnikowi historie pozytywnych zmian, które mogą stanowić dobrą motywację dla każdego z nas. Nie jest to książka napompowania nic nieznaczącymi hasłami, jej celem jest zachęcenie odbiorców do spojrzenia w szerszej perspektywie i poszukania również pozytywnych inicjatyw stworzonych przez osoby pragnące nieść zmianę wokół siebie.

Jeśli chodzi o wydanie, nie można nie wspomnieć o fantastycznej formie, w jakiej został przedstawiony każdy rozdział. Ilustracje Adama Hayesa, całe opracowanie graficzne jest niezwykle kreatywne, co sprawia, że Dobre wieści po zakończeniu chcemy przeczytać jeszcze raz.

Dobre Wieści

Pozwólcie sobie na odrobinę przyjemności, pozytywnych wiadomości, przyszłościowych rozwiązań, które motywują, a nie zabierają nadzieję i przeczytajcie Dobre Wieści. Jestem przekonana, że zarówno warstwa graficzna jak i treść podniosą Was na duchu i zapewnią przyjemny dzień z lekturą.


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *