o mnie + kontakt

Kto za tym stoi

opowiemci

BEATA
kontakt@opowiemci.com

Jestem nałogowym czytaczem wszystkiego, co wpadnie mi w ręce, dlatego zainwestuję w urządzenie zatrzymujące czas, powtarzając za Wisławą Szymborską “Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

Dodatkowo czytam 4-letniej pannie H., której mam zaszczyt być mamą. To ona jest tutaj główną szefową i to od niej w większości zależy co i kiedy zostaje opublikowane, mamy to wiedzą :) Panna H. jest wyjątkowym dzieckiem o wymagającym guście czytelniczym, dlatego na tym blogu zawsze będzie miejsce dla mam czytających i polecających książki dla najmłodszych. Jesteście tu mile widziane :)

Tworząc ten blog pragnę, by był on miejscem wartym odwiedzin, a mogę go takim uczynić wyłącznie będąc sobą. Nie będzie więc tutaj profesjonalnych recenzji książek, ale chętnie podlinkuję wam poniżej strony mistrzów pióra, którzy mnie inspirują i nie mają sobie równych.

To, co pragnę wam zaoferować, to chwilę, podczas której poznacie, co obecnie czytam, co polecam, co wartościowego odnajduje w danej lekturze, jakie mam zdanie na okołoksiążkowe tematy. Będzie nieoficjalnie, czasem chaotycznie, ale mam nadzieje, że przyjemnie i inspirująco.

Znajdziesz mnie również na:

Instagramie (14,2 tys. obserwujących)

Tik Toku (10 tys. obserwujących)

Twitterze (3 tys. obserwujących)

Facebooku (2,5 tys. obserwujących)

YouTube (750 obserwujących)

Mam nadzieję, że pozostaniesz ze mną na dłużej!

Kilka ciekawostek o mnie

Jestem zwariowaną góralką mieszkającą na Śląsku

Moim najbardziej nielubianym niestety napojem jest woda (wiem, wiem…) chętnie za to przyjmę zaproszenie na kawę :)

Nie próbowałam, ale myślę, że mogłabym bez problemu zagadać kogoś na śmierć

Czytam również po hiszpańsku

Co roku stawiam sobie jedno i to samo wyzwanie książkowe, aby przeczytać tyle książek ile mam wzrostu

Kontakt / współpraca

Potrzebujesz się ze mną skontaktować?

Znajdziesz mnie pod tym adresem email: kontakt@opowiemci.com

CZYtoMAJ

Jestem współorganizatorem akcji CZYtoMAJ, mającej na celu zachęcenie do czytania książek na wiosnę oraz stworzenie biblioteczki dla osób potrzebujących. Więcej o akcji CZYtoMAJ można przeczytać TUTAJ.

Blog Book Meeting

Wraz z Kasią z bloga Poligon Domowy organizuję co trzymiesięczne spotkania dla blogerów, instagramerów, youtuberów książkowych Blog Book Meeting w Katowicach.

Podczas takiego wydarzenia organizujemy spotkania autorskie, warsztaty, jak pracować w mediach społecznościowych oraz prowadzić książkową markę osobistą.