“Milion miliardów Świętych Mikołajów”

Tytuł: Milion miliardów Świętych Mikołajów
Tytuł oryginału: Million Billion Santa Clauses
Autorzy: Hiroko Motai, Marika Maijala
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Liczba stron: 40
Okładka: Twarda
Rok wydania: 2019
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Dwie Siostry

Każdego roku 24 (lub w niektórych krajach 25) grudnia miliony dzieci na całym świecie otrzymują prezenty pod choinką. Czy wiecie, w jaki magiczny sposób się to odbywa? Na pewno nie zgadniecie!

Milion miliardów Świętych Mikołajów zawiera doskonałą odpowiedź na to, w jaki sposób w ciągu jednego wieczoru wszystkie dzieci otrzymują podarki. Piękne, pastelowe ilustracje zachwycą swoją prostotą, a zarazem unikatowością. To urokliwa opowieść, która przybliży nam magię Świąt Bożego Narodzenia.

Milion miliard Świętych Mikołajów

Skąd się wzięło milion miliardów świętych mikołajów? Odpowiedź jest prosta!

Milion miliard Świętych Mikołajów to opowieść o miłości i poświęceniu. Tym ważnym przesłaniem różni się ona od wielu książek o Bożym Narodzeniu. Skupia się na przekazywaniu dobra i miłości pokazując, że każdy z nas, słuchając wewnętrznego głosu, może być częścią wielkiej radości.

Książka szybko zdobyła serce panny H. z uwagi na prostą, lecz przejmującą historię. Oryginalna jest tutaj zarówno treść, jak i obrazy, książeczka czytana jest u nas bez końca :)

Żaden świąteczny sezon nie będzie kompletny bez cudownych książek dla dzieci pod choinką. Dlatego bardzo polecam wam Milion miliardów świętych mikołajów. Zachwyca tutaj dosłownie wszystko. Magiczna historia, cudowne ilustracje i szata graficzna, a nawet okładka. Zarówno dzieci, jak i wy nie będziecie rozczarowani!

Jakie świąteczne książki dla dzieci polecacie?

5 Comments

 1. Zaczynana Mila 9 grudnia 2019 o 11:18

  O matko! Musimy mieć tę książeczkę :)

 2. Mila 9 grudnia 2019 o 11:19

  Uwielbiamy takie historie, magiczne, świąteczne, jestem pewna, że moim dzieciakom się ta historia spodoba, jak zwykle świetna recenzja!

 3. Maśka zaczytana książka 9 grudnia 2019 o 11:20

  Idealna na tę porę roku, piękne zdjęcia, w ogóle uwielbiam twój blog

 4. Maciek 9 grudnia 2019 o 11:21

  I jak tu nie zbankrutować, jak tyle świetnych propozycji pod choinkę

 5. Gandalf 18 grudnia 2019 o 15:50

  “Milion miliardów Świętych Mikołajów” to pozycja, która zachwyca każdym swoim elementem. Cudowne wydanie, piękne ilustracje, a do tego fabuła, która przypomina o tym, co naprawdę ważne. Zdecydowanie polecamy! :)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *