Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy” wyd. Wilga

Wpis powstał we współpracy reklamowej z wydawnictwem Wilga. Wydawnictwo nie ingeruje w treść niniejszego wpisu.

Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy to książka, która z pewnością przyniesie uśmiech na twarz każdego młodego czytelnika. Reese Witherspoon stworzyła postać Betty, dziewczynki o niezgłębionym entuzjazmie i niewyczerpanej energii, która postanawia urządzić niespodziewaną imprezę urodzinową dla swojej mamy. Jednak w swoim typowym, burzliwym stylu, Betty myli daty, co prowadzi do serii zabawnych perypetii.

Betty, wraz z przyjaciółką Mae oraz grupą innych towarzyszy, decyduje się na zorganizowanie cyrkowej imprezy niespodzianki, co oczywiście wymaga nie lada wysiłku i kreatywności. Ich plany są pełne pomysłowości: od kostiumów, przez makijaże, aż po cyrkowy namiot. Mama Betty, zachwycona inicjatywą córki, zaprasza całą okolicę na przedwczesne urodzinowe świętowanie.

Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy: Opowieść o niezwykłej, rodzinnej relacji

Dla mnie Niesamowita Betty. Niespodzianka dla mamy Reese Witherspoon to prawdziwy hit! Co szczególnie przemawia do mnie w tej książce, to sposób, w jaki poprzez humor przedstawiane są tematy wzajemnej troski i wspierania się nawzajem. Betty, mimo że popełnia błąd co do daty urodzin swojej mamy, wspólnie z przyjaciółmi i rodziną potrafi przekształcić tę sytuację w coś pozytywnego. To piękna lekcja dla dzieci, że nawet gdy coś pójdzie nie tak, można to obrócić na swoją korzyść i czerpać z tego radość.

Niesamowita Betty to także przesłanie o sile przyjaźni i znaczeniu wsparcia ze strony bliskich. Wartości te są podkreślane przez postawy przyjaciół Betty, którzy mimo wszystko wspierają ją w jej szalonych pomysłach. Książka pokazuje, że z entuzjazmem i odrobiną kreatywności można przeobrazić nawet najbardziej nieoczekiwane sytuacje w coś niezwykłego i radosnego.

Nie mogę również nie wspomnieć o przepięknym wydaniu! Twarda oprawa sprawia, że książka jest solidna i wytrzymała, a to duża zaleta, gdy ma się w domu małe ręce, które chętnie po nią sięgają. Barwne i dynamiczne rysunki idealnie oddają energiczny charakter Betty, dodając całości mnóstwo humoru i ciepła. Jesteśmy z panną H. zachwycone tą serią i wszystkim ją z całego serce polecamy!Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *