Plebiscyt “Opowiemci” 2022 – nominacje

Dostrzegamy i kibicujemy twórcom, osobom, organizacjom, które dzielą się swoją literacką pasją w sieci. Bez względu na wielkość profilu, konta, zaplecza, które posiada. Głosujemy na osoby promujące czytelnictwo. Na Ciebie!

Zwycięzcy rankingu otrzymają statuetkę Opowiemci honorującą pracę twórcy promującego czytelnictwo w przestrzeni publicznej.


Zachęcam Was do obejrzenia fragmentu rozmowy z Bartoszem i Anną, w której dzielę się historią powstania plebiscytu. Cała rozmowa znajduje się TUTAJ.

Najważniejsze informacje:

  • Zgłoszenia przyjmowane są anonimowo. Możesz zgłosić swoje miejsce w sieci lub nominować innych twórców.
  • Zgłaszając dany profil, stosuj się do wytycznych i wskazówek. Zgłoszenie zostaje zakwalifikowane do rankingu tylko w wypadku jego prawidłowego wypełnienia, zgodnie z podanymi wytycznymi.
  • Profile można zgłaszać do 31 października włącznie.
  • Do rankingu może zostać nominowany każdy, kto spełnia warunki przedstawione w opisach kategorii. Honorujemy osoby, profile, które regularnie tworzą publikacje o literaturze. Nie ma wymogu ograniczania się wyłącznie do profili bookstagramowych, booktubowych, blogów książkowych, jednak dany twórca musi poświęcać na tematy okołoksiążkowe przynajmniej 50% swojego miejsca w sieci.
  • Głosowanie rozpocznie się 1 listopada i potrwa do 31 grudnia.
  • Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 21 stycznia 2023 roku.
  • Jakiekolwiek pytania, wątpliwości, błędy w nazwach proszę zgłaszać pod adresem: kontakt@opowiemci.com
  • NOWOŚĆ: W tym roku zostaje wprowadzony gap year – osoby, które otrzymały statuetkę w 2021 roku, nie będą brały udziału w głosowaniu w 2022 roku (dotyczy wygranej kategorii). Wciąż mogą brać udział w plebiscycie w innych kategoriach.
  • Regulamin plebiscytu znajduje się TUTAJ.

Zaczynamy!

*Twoja prywatność jest dla mnie priorytetem! Twoje dane służą wyłącznie do przeprowadzenia statystyk po zakończonej ankiecie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda wynikająca z udziału w powyższej ankiecie. Nie zostaną one przekazane osobom trzecim, a po zakończonym rankingu zostaną zarchiwizowane. By dowiedzieć się więcej na temat ochrony Twoich danych osobowych, kliknij TUTAJ.

Dziękuję za zgłoszenie nominacji do plebiscytu Opowiemci 2022: honorujemy twórców!


🌻Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się informacją o rankingu ze swoimi obserwatorami.🌻

Jeśli uznasz, że to, co tworzę, wnosi dla ciebie wartość, będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie w sieci. Każdy taki gest wsparcia jest dla mnie ważny!