RANKING “OPOWIEMCI” 2021

Dostrzegamy i kibicujemy twórcom, osobom, organizacjom, które dzielą się swoją literacką pasją w sieci. Bez względu na wielkość profilu, konta, zaplecza, które posiada. Głosujemy na osoby promujące czytelnictwo. Na Ciebie!

Zwycięzcy rankingu otrzymają statuetkę opowiemci honorującą pracę, jaką twórcy wkładają w promocję i upowszechnianie czytelnictwa w przestrzeni publicznej, jaką oferuje Internet.

Oddanie głosu lub zgłoszenie profilu w rankingu oznacza jednoczesne zaakceptowanie REGULAMINU RANKINGU OPOWIEMCI 2021: honorujemy twórców.

Ważne! Przeczytaj uważnie podpowiedzi :) Na przykład kategoria Promotor literatury wymaga uzasadnienia (potrzebne jest ono do stworzenia prezentacji na temat osoby nominowanej).

Zgłaszanie nominowanych odbywa się w sposób anonimowy.

Można zgłaszać nieograniczoną ilość profili. Swoje propozycje można składać wielokrotnie (do końca października nominować można za każdym razem, gdy będziemy chcieli polecić kolejne zdjęcie, profil, osobę itd.)

Dziękuję za zgłoszenie nominacji do rankingu opowiemci 2021: honorujemy twórców!

Plebiscyt rozpocznie się 1 listopada 2021 roku. Zobacz: Regulamin plebiscytu


🌻Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się informacją o rankingu ze swoimi obserwatorami.🌻

Kategorie:

Post:

Stories:

Jeśli uznasz, że to, co tworzę, wnosi dla ciebie wartość, będzie mi miło jeśli zaobserwujesz mnie w sieci. Każdy taki gest wsparcia jest dla mnie ważny!