RANKING OKOŁOCZYTELNICZY: OPOWIEMCI 2019

opowiemci

Honorujemy twórców!

Zapraszam do zagłosowania w poniżej ankiecie. Spośród waszych typów powstanie ranking twórców, których wspólnie uhonorujemy!

Zwycięzcy otrzymają statuetkę opowiemci, która ma za zadanie przypominać, że doceniamy pracę, jaką twórcy wkładają w szerzenie czytelnictwa. Wielu z nich robi to wolontariacko, mimo że poświęcają na to ogromną ilość czasu – za wynagrodzenie służy im wyłącznie uśmiech czytelnika.

Najważniejsze informacje:

  • Honorujemy osoby, profile itp., które regularnie tworzą publikacje o literaturze. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do profili bookstagramowych, booktubowych, blogów książkowych, jednak dany twórca musi poświęcać na tematy okołoksiążkowe przynajmniej 30% swojego miejsca w sieci.
  • Głosujemy do 31 grudnia 2019 roku. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 15 stycznia 2020 roku.

Ważne! Nie trzeba odpowiadać na wszystkie pytania. Odpowiedz na te pytania, które ci odpowiadają, pomiń te, na które nie masz propozycji. Sam/a zdecyduj na ile pytań chcesz odpowiedzieć.

Udział w rankingu oznacza jednoczesne zaakceptowanie REGULAMINU RANKINGU OPOWIEMCI 2019: honorujemy twórców.

Zaczynamy!

Wybierz czasopismo / magazyn, które Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie.
Wypełnił wyłącznie jeśli ulubiony tytuł nie pojawił się na liście powyżej.
Ważne! To musi być AKTUALNY blog, który zawiera wpisy z 2019 roku. Blog nie musi być wyłącznie o tematyce literackiej. Musi jednak zawierać zakładkę/ osobną podstronę / kategorię, gdzie regularnie zamieszczane są wpisy o tematyce książkowej.
Wpisz nazwę kanału (możesz również dodać link do kanału).
Wybierz wyłącznie jeśli wcześniej nie wytypowałaś/eś już twórcy.
Wpisz nazwę profilu na Instagramie, który chcesz uhonorować. Ważne! To nie musi być konto bookstagramowe, twórca musi jednak regularnie publikować posty związane z książkami.
Wpisz nazwę fanpage'a, który chcesz uhonorować (możesz również dodać link do fanpage'a).
Wpisz nazwę profilu na Twiterze, który chcesz uhonorować. Ważne! Twórca musi regularnie publikować posty związane z literaturą.
Kogo chcesz uhonorować za działania zachęcające do czytania? Wskaż osobę (lub osoby), która twoim zdaniem zrobiła ciekawą akcję społeczną / wyzwanie czytelnicze / maraton czytelniczy / zorganizowała zebranie książek na szczytny cel / zorganizowała wydarzenie książkowe / spotkanie autorskie itd.
Które wydawnictwo chciał/abyś uhonorować.
Autor lub autorka, debiutujący/a w roku 2019. Kto z nich zasługuje na szczególne uhonorowanie?
Twoje dane są bezpieczne! Zobacz opis dotyczący ochrony Twoich danych poniżej.
Twoje dane służą wyłącznie do przeprowadzenia statystyk po zakończonej ankiecie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda wynikająca z udziału w powyższej ankiecie. Nie zostaną one przekazany osobom trzecim, a po zakończonym rankingu zostaną zarchiwizowane. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdują się na stronie Polityki Prywatności: https://www.opowiemci.com/polityka-prywatnosci/
Wypełnij jeśli prowadzisz działania w mediach społecznościowych
Bez obaw! Nie mam zamiaru spamować, ani pisać rozległych maili. Newsletter ma za zadanie wyłącznie informować Cię na bieżąco o tym co u mnie 😊
Twoja prywatność jest dla mnie priorytetem! Twoje dane osobowe nie zostaną przekazane osobom trzecim, nie wykorzystuję ich w celach marketingowych, a po zakończonym rankingu zostaną zarchiwizowane. By dowiedzieć się więcej na temat ochrony Twoich danych osobowych, kliknij TUTAJ.

Bardzo dziękuję za wzięcie udziału w ankiecie!

Jestem pewna, że wytypowane osoby, profile, wydawnictwa będą wdzięczne za twój głos!

Będę niezmiernie wdzięczna, za udostępnienie ankiety wśród swoich znajomych!

Udostępnij ten wpis:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print