Wiosna z wydawnictwem Druganoga

W erze cyfrowej, gdzie ekrany i urządzenia cyfrowe skupiają uwagę najmłodszych, istnieje miejsce, które pamięta o magii książek, o ich sile kształtowania umysłów i budowania marzeń. Mowa o wydawnictwie Druganoga, którego misją jest dostarczanie najwyższej jakości literatury dla dzieci.

Druganoga to nie tylko wydawnictwo, to przede wszystkim pasja. Pasja do dobrej ilustracji, pasja do wartkiej akcji, pasja do połączenia tych elementów z odrobiną wiedzy. Ta miłość do literatury dziecięcej staje się inspiracją, która przepływa przez strony każdej książki, którą publikują, tworząc niezapomniane, opowieści dla czytelników. Oto najnowsze tytuły, które zdobyły nasze serce!

Mika i Chłodek – poznaj najnowszą premierę wydawnictwa Druganoga

Jeśli myślisz, że poznaliście już wszystkie figle i wybryki małego eksploratora, Miki, przygotujcie się na coś całkiem nowego! Wydawnictwo Druganoga, które już raz zdobyło nasze serca niezwykle zabawną serią Arcygroźne domostwory, powraca z pełnym energii tytułem – Mika i Chłodek.

Nie lekceważcie Miki! Ma niezwykły dar odkrywania wszelkiego rodzaju domostworów, które ukrywają się w najmniej oczekiwanych zakątkach jej domu. A teraz, kiedy temperatura rośnie, a klimatyzacja odmawia posłuszeństwa, poznajemy Chłodka. Czy Mika zdoła zorganizować upragniony piknik dla przyjaciół, aby osłodzić im ten upalny dzień? Tylko jedno jest pewne – to będzie historia pełna śmiechu!

Ta graficzna książeczka to prawdziwa uczta dla małych oczu i uszu! Nie tylko rozwija wyobraźnię, ale także uczy dzieci, jak być odważnym, kreatywnym i ciekawym świata, tak jak Mika. Przygody Miki to prawdziwa eksplozja kolorów, pełna uroczych detali, które na pewno rozbawią zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Druganoga

Trochę DUŻO – lekcje płynące z lasu

Trochę DUŻO to przemyślana i błyskotliwa kontynuacja historii o niesfornej wiewiórce znanej z To jest moje drzewo. W tej barwnej opowieści czytelnik ponownie spotyka sympatyczną wiewiórkę, która stawia czoła wyzwaniom związanym z odpowiedzialnym korzystaniem z bogactw natury.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być wiewiórką, która zakochała się w jednym, wyjątkowym drzewie i próbuje chronić je przed innymi mieszkańcami lasu? A może zastanawiałeś się, jak daleko można się posunąć w miłości do szyszek? A potem małych igiełek, gałązek, a na końcu korzeni? W końcu, każdy z nas ma swoje małe przywary, a nasza wiewiórka nie jest wyjątkiem! Zagłębiając się w te zabawne opowieści, będziemy świadkami, jak niesamowite przygody w lesie zmieniają perspektywę zarówno naszej bohaterki, jak i nas samych.

Będziemy się razem z nią śmiać, zastanawiać, a nawet zmagać z przeciwnościami losu – oczywiście zawsze z uśmiechem na twarzach dzieci

Więc drogi czytelniku, nie czekaj ani chwili dłużej! Pozwól sobie na moment oddechu od codziennej rutyny i zanurz się w te niezwykłe opowieści, które z pewnością dostarczą Ci mnóstwo śmiechu, wzruszeń i wartościowych lekcji. A może zainspirują do własnych, niesamowitych przygód? Bo przecież, kto nie chciałby, chociaż na chwilę zamienić się w uroczą wiewiórkę, odkrywającą tajemnice lasu?


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *