Sue Watson “Znam twój sekret” wyd. Filia

Tytuł: Znam twój sekret
Autorka: Sue Watson
Przekład:Anna Pochłódka-Wątorek
Wydawnictwo: Filia
Liczba stron: 384
Okładka: Miękka ze skrzydełkami
Rok wydania: 2021
Wpis powstał we współpracy z wydawnictwem Filia.

Dwa tygodnie nad włoskim wybrzeżem w luksusowej willi w otoczeniu najbliższej rodziny z dala do problemów i trosk życia codziennego. Brzmi idyllicznie?

Głowna bohaterka, Clare, ma nadzieję, że ​​nadchodzące rodzinne wakacje będą okazją do odnowienia relacji z mężem Danem. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem. Jej szwagier pojawi się z nową żoną, której nikt nie miał wcześniej okazji poznać i tego momentu wydarzenia nabiorą całkowicie nowy kierunek.

Znam twój sekret

Czytając Znam twój sekret poczułam ciepło włoskiego słońca, zapach morskiego powietrza, doskonale wczułam się w narracje, która porwała mnie od pierwszej strony. Ciekawe zwroty akcji i dobrze rozrysowani bohaterowie sprawią, że powieść hipnotyzująco zatrzyma przy sobie czytelnika chcącego odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się we włoskiej willi.

Znam twój sekret to niepokojący thriller, w którym główną rolę grają sekrety, kłamstwa i manipulacje. Skrzętnie ukrywane tajemnice zaczynają się wymykać, a świadkiem tych wydarzeń staje się czytelnik, który zaczyna stawać po którejś ze stron. A kto, kogo przechytrzy, będziemy musieli przekonać się sami, sięgając po tę historię.

Akcja powieści rozgrywająca się we włoskiej willi przyczynia się to do klaustrofobicznej atmosfery, która powstaje, gdy relacje rodzinne zaczynają się rozpadać. Sue Watson, autorka bestsellerów USA Today, po raz kolejny udowadnia, że do stworzenia dobrego thrillera psychologicznego nie wystarczy ciekawa nić kryminalna. Autorka doskonale tworzy trudnych do polubienia antagonistów, którzy ostatecznie popychają całą narrację do przodu.

Znam twój sekret

Znam twój sekret to mroczny thriller psychologiczny osadzony we włoskim upale, który zadowoli miłośników rodzinnych tajemnic. Polecam czytać szczególnie w okresie wakacyjnym, dobra rozrywka gwarantowana.


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *