“Zima Świata” – Zanurz się w tę historię z Audioteką!

Audioteka, znana platforma audiobooków, przekracza kolejne granice wyobraźni, przekształcając słynną powieść Zima Świata Kena Folletta w niesamowity audioserial, który z pewnością zapewni każdemu słuchaczowi długie godziny wciągającej rozrywki.

Zima Świata jest drugą częścią trylogii Stulecie Folletta, zaraz po Upadku Gigantów. Jest to opowieść o losach pięciu rodzin – amerykańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej i walijskiej, umiejscowiona w brutalnym realiach historii, którą czytelnik poznaje z perspektywy bohaterów. Książka przedstawia okres od połowy lat 30. do końca II wojny światowej, prezentując punkt widzenia różnych krajów i społeczeństw.

Audioteka wraz z Wydawnictwem Albatros, podjęła się nie lada wyzwania, zamieniając tę epicką sagę w produkcję audio. W rezultacie otrzymaliśmy prawdziwe arcydzieło, które przenosi słuchacza w najmroczniejsze okresy XX wieku, wciągając go w losy bohaterów, którzy muszą odnaleźć się w świecie burzliwych zmian społecznych i politycznych.

W audioserialu udział wzięli znakomici polscy aktorzy, tacy jak Krzysztof Gosztyła, Maciej Musiał, Jakub Gierszał, Sandra Drzymalska, Magdalena Koleśnik, Bartosz Bielenia i wielu innych, którzy swoimi głosami ożywiają złożony świat Folletta. Oryginalna muzyka i aranżacja doskonale oddają atmosferę tamtych czasów, a genialne reżyseria Grzegorza Drojewskiego sprawia, że zanurzamy się w niej bez reszty.

Dzięki doskonałemu wykonaniu przez najlepszych polskich aktorów, oryginalnej muzyce i aranżacji oraz niezwykłej reżyserii, każdy słuchacz może poczuć, jakby przeniósł się do uniwersum Zimy Świata i doświadczył tych historii samemu. Przygotujcie się na niesamowitą podróż w czasie, gdzie historia spotyka się z fabułą na wielką skalę, tworząc niezapomniane doświadczenie dla każdego miłośnika audiobooków.
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *