Blog Book Meeting, 1.02.20!

Z miłości do książek oraz chęci promowania czytelnictwa i polskich autorów zdecydowałyśmy zorganizować wyjątkowe w swoim rodzaju, spotkanie dla miłośników książek, blogerów/vlogerów, Instagramerów piszących i opowiadających o książkach. 

Podczas Blog Book Meeting będziecie mieli okazję zapoznać się z nowościami wydawniczymi, wymienić książkami, poznać ciekawych, polskich autorów i zdobyć autograf ;)

Podczas lutowej edycji naszymi gośćmi będą:

Bartłomiej Grubich – wielokrotnie wyróżniany za swoje opowiadania, trzykrotnie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału (2015, 2016, 2018), jak i w ramach konkursów „Poznań Zły” (I miejsce – 2014), „Poznań Fantastyczny” (III miejsce – 2014) oraz „Literacki Konkurs Tematyczny” (2016, 2018). Autor kilkunastu artykułów w czasopismach Nowy Obywatel oraz Take Me. Z wykształcenia filozof i socjolog. Biegacz jest jego powieściowym debiutem.

Opis wzięty ze strony wydawnictwa VESPER

Artur Urbanowicz – nominowany w plebiscytach Gazety Wyborczej i Radia 5 za aktywne promowanie twórczością rodzinnej Suwalszczyzny. Zadebiutował w 2016 roku słowiańską powieścią grozy Gałęziste, która zdobyła Nagrodę Czytelników Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Latem 2017 ukazał się Grzesznik. Wiosną 2019 roku nakładem wydawnictwa Vesper ukazał się Inkub. Obecnie możemy czytać wznowioną i poprawioną wersję bestselleru Gałęziste.

Opis zaczerpnięty z portalu Lubimy Czytać

W programie:

  • Spotkanie autorskie z Bartłomiejem Grubichem, połączone z panelem pytań i odpowiedzi, możliwością porozmawiania z autorem i zdobyciem podpisu na książce.
  • Spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem, połączone z panelem pytań i odpowiedzi, możliwością porozmawiania z autorem i zdobyciem podpisu na książce.
  • Dyskusja na tematy różne, czyli wszystko, co chcemy wiedzieć o blogowaniu, Instagramie, tworzeniu swojej marki.
  • Wymiana książkowa – masz książki, które chcesz wymienić na inne? Przynieś je ze sobą, a u nas wybierz sobie inne!
  • Możliwość zakupu książek oraz gadżetów. Jeśli chcesz wystawić się ze swoimi produktami podczas wydarzenia albo znasz kogoś takiego – napisz do nas: blogbook.meeting@gmail.com

Gdzie: Katowice, Bednorza 2a-6 budynek H

Kiedy: 1 lutego (sobota) 10:00-15:00

Wstęp darmowy. Na miejscu możliwość kupienia poczęstunku oraz książek autorów, których do tej pory gościliśmy.

Zapisy na lutową edycję Blog Book Meeting ruszą 1 stycznia 2020 roku. Ilość miejsc ograniczona!

Udostępnij ten wpis:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.