Blog Book Meeting, 1.02.20!

Z miłości do książek oraz chęci promowania czytelnictwa i polskich autorów zdecydowałyśmy zorganizować wyjątkowe w swoim rodzaju, spotkanie dla miłośników książek, blogerów/vlogerów, Instagramerów piszących i opowiadających o książkach. 

Podczas Blog Book Meeting będziecie mieli okazję zapoznać się z nowościami wydawniczymi, wymienić książkami, poznać ciekawych, polskich autorów i zdobyć autograf ;)

Podczas lutowej edycji naszymi gośćmi będą:

Bartłomiej Grubich – wielokrotnie wyróżniany za swoje opowiadania, trzykrotnie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału (2015, 2016, 2018), jak i w ramach konkursów „Poznań Zły” (I miejsce – 2014), „Poznań Fantastyczny” (III miejsce – 2014) oraz „Literacki Konkurs Tematyczny” (2016, 2018). Autor kilkunastu artykułów w czasopismach Nowy Obywatel oraz Take Me. Z wykształcenia filozof i socjolog. Biegacz jest jego powieściowym debiutem.

Opis wzięty ze strony wydawnictwa VESPER

Artur Urbanowicz – nominowany w plebiscytach Gazety Wyborczej i Radia 5 za aktywne promowanie twórczością rodzinnej Suwalszczyzny. Zadebiutował w 2016 roku słowiańską powieścią grozy Gałęziste, która zdobyła Nagrodę Czytelników Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Latem 2017 ukazał się Grzesznik. Wiosną 2019 roku nakładem wydawnictwa Vesper ukazał się Inkub. Obecnie możemy czytać wznowioną i poprawioną wersję bestselleru Gałęziste.

Opis zaczerpnięty z portalu Lubimy Czytać

W programie:

  • Spotkanie autorskie z Bartłomiejem Grubichem, połączone z panelem pytań i odpowiedzi, możliwością porozmawiania z autorem i zdobyciem podpisu na książce.
  • Spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem, połączone z panelem pytań i odpowiedzi, możliwością porozmawiania z autorem i zdobyciem podpisu na książce.
  • Dyskusja na tematy różne, czyli wszystko, co chcemy wiedzieć o blogowaniu, Instagramie, tworzeniu swojej marki.
  • Wymiana książkowa – masz książki, które chcesz wymienić na inne? Przynieś je ze sobą, a u nas wybierz sobie inne!
  • Możliwość zakupu książek oraz gadżetów. Jeśli chcesz wystawić się ze swoimi produktami podczas wydarzenia albo znasz kogoś takiego – napisz do nas: blogbook.meeting@gmail.com

Gdzie: Katowice, Bednorza 2a-6 budynek H

Kiedy: 1 lutego (sobota) 10:00-15:00

Wstęp darmowy. Na miejscu możliwość kupienia poczęstunku oraz książek autorów, których do tej pory gościliśmy.

Blog Book Meeting
Blog Book Meeting

Zapisy na lutową edycję Blog Book Meeting:

Twoja prywatność jest dla mnie priorytetem! Twoje dane osobowe nie zostaną przekazane osobom trzecim, nie wykorzystuję ich w celach marketingowych, a po zakończonej rejestracji zostaną zarchiwizowane. By dowiedzieć się więcej na temat ochrony Twoich danych osobowych, kliknij w politykę prywatności.
zaznacz miejsca w sieci, w których można cię znaleźć
Jeśli zaznaczyłeś/aś powyższe pole/a, możesz napisać nam nazwę, pod którą działasz w mediach społecznościowych
Jeśli prowadzisz
Pole nieobowiązkowe

Informacja RODO: Twoje dane służą wyłącznie do przeprowadzenia rejestracji na spotkanie Blog Book Meeting. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda wynikająca z udziału w wydarzeniu. Nie zostaną one przekazany osobom trzecim, a po zakończonej rejestracji zostaną zarchiwizowane. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdują się na stronie Polityki Prywatności: https://www.opowiemci.com/polityka-prywatnosci/

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *