Wakacyjne odkrywanie świata z Audioteka Kids!

Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z serwisem Audioteka. Dziękuję pannie H. za zgodę i chęć zaprezentowania wam osobiście swoich ulubionych słuchowisk!

Ciepłe, letnie dni są już na wyciągnięcie ręki! To jest ten szczególny czas w roku, kiedy możemy podziwiać piękno przyrody, ruszyć w nieznane, a czasem… odkryć nowe, fascynujące światy bez ruszania się z wygodnego fotela w domu. Jak to możliwe? Dzięki platformie Audioteka Kids! Dla wszystkich, którzy jeszcze o niej nie słyszeli – to prawdziwa skarbnica wspaniałych audiobooków dla najmłodszych, a także nieoceniona pomoc dla wszystkich rodziców w poszukiwaniu ciekawej i rozwijającej rozrywki dla swoich pociech.

Nie wiesz, od czego zacząć? Oto nasza lista top 5 słuchowisk, które zdecydowanie warto odkryć na platformie Audioteka Kids:

  1. Seria słuchowisk Kicia Kocia – Kto nie zna tej rezolutnej kotki i jej fantastycznych przygód? Jeżeli twoje dziecko jeszcze nie miało okazji poznawać Kici Koci, koniecznie powinniście to nadrobić. Zagrane przez Macieja Stuhra słuchowiska, pełne są humoru i nauki, które z pewnością przyciągną uwagę każdego malucha.
  2. Seria wydawnictwa Jung-off-ska – Czy znacie już historie Emila, Pippi, Lisa i skrzata czy przygody Petera, Leny i Lasse? To wspaniałe opowieści o przyjaźni, odwadze i kreatywności, które wprowadzą twoje dziecko w świat pełen emocji i nauki.
  3. O czym szumią wierzby – Klasyczna opowieść o przygodach grupy niezapomnianych przyjaciół z nad rzeki: Szczura, Borsuka, Kreta i niepoprawnego, lecz nieodzownego, Żółwia. To prawdziwe arcydzieło, które powinno znaleźć się na liście każdego młodego miłośnika literatury.
  4. Rozplątane historie Julki i Szpulki – To świetna propozycja dla tych, którzy uwielbiają zagadki. Julka i Szpulka na pewno zachwycą twoje dziecko swoimi niezwykłymi przygodami, które rozbudzą jego ciekawość i zainteresowanie światem.
  5. Wróżka z gwiezdnego pyłu – Piękna opowieść, która zabierze twoje dziecko do magicznego świata pełnego fantazji, marzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. To prawdziwa gratka dla małych i dużych miłośników baśni i fantastycznych podróży.

Audioteka Kids to prawdziwy skarb, który pozwoli twojemu dziecku odkryć fascynujący świat słuchowisk, rozwijać swoją wyobraźnię, zdolności słuchowe i językowe, a wszystko to podczas wakacyjnej zabawy! Zatem czego jeszcze czekacie? Wybierzcie swoje ulubione słuchowisko i zanurzcie się w magiczny świat audiobooków!


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *